Narbut Skontaktuj się z nami: 502 613 327

O nas

Firma Narbut jest obecna na rynku wałeckim od ponad 20 lat. Jesteśmy Firmą rodzinną. Od samego początku istnienia kładziemy szczególny nacisk na rozwój i wdrażanie nowoczesnych technologii. Zdajemy sobie sprawę, że Zleceniodawcy oczekują od nas obsługi na najwyższym poziomie. My natomiast pragniemy im zagwarantować spokój i pewność, że zlecone zadanie zostanie wykonane szybko, sprawnie i przede wszystkim rzetelnie.

Rozwój firmy Narbut opiera się nie tylko na nowoczesnym sprzęcie, ale także oznacza stałe poszerzanie wachlarza proponowanych usług. Dzięki temu z każdym rokiem jesteśmy w stanie realizować coraz trudniejsze i bardziej zaawansowane projekty. Doceniają to nasi Klienci wiążąc się z nami na długie lata.

Zdajemy sobie sprawę, że nawet najlepszy sprzęt ma znikomą wartość, jeśli brakuje osób o odpowiednich kwalifikacjach do jego obsługi. W tej kwestii prowadzimy skrupulatną selekcję, dzięki czemu możemy pochwalić się kadrą złożoną z najlepszych specjalistów w swoim fachu. Cenimy doświadczenie, a jednocześnie staramy się „stawiać na młodzież”, czym zapewniamy wysokie standardy świadczonych usług na długie lata.

Jak najkrócej można scharakteryzować firmę Narbut? To przede wszystkim doświadczony właściciel, wykwalifikowana kadra pracowników, nowoczesny park maszynowy oraz najlepsze materiały. Ta kompilacja daje efekt w postaci rzetelnej firmy, która wykonuje powierzone zlecenia z zegarmistrzowską dokładnością. Potwierdzeniem tego jest duża rozpoznawalność firmy Narbut na rynku lokalnym.

Wszystkie słowa i zapewnienia dotyczące profesjonalizmu oraz wysokiej jakości świadczonych usług znajdują potwierdzenie w rzeczywistości. Najlepszym tego dowodem niech będzie długa lista Klientów i realizacji. Naszymi zleceniodawcami są zarówno Klienci indywidualni jak i firmy. To tylko potwierdza uniwersalność naszej oferty i fakt, że jesteśmy świetnie przygotowani zarówno do małych zleceń jak i dużych prac.

Zapraszamy Państwa do współpracy. Korzystając z naszych usług możecie liczyć na profesjonalne podejście, świetny kontakt, terminowość, wysoką jakość świadczonych usług oraz preferencyjne ceny. To z pewnością atuty trudne do przecenienia.